Jak to działa? Inne usługi Cennik Rejestracja Pomoc Kontakt Panel klienta
Strona główna -> Inne usługi

Inne usługi

Zapoznaj się z opisem innych innowacyjnych usług, które usprawnią komunikację w Twojej firmie.

Telefonia internetowa

Dzięki usłudze telefonii internetowej usprawnisz komunikację w firmie oraz obniżysz koszty ponoszone na telekomunikację.

Połączenia pomiędzy użytkownikami sieci otoTelefon są całkowicie darmowe, a połączenia do sieci tradycyjnych kosztują niewiele.

Jeśli chcesz aktywować tylko usługę telefonii internetowej (bez usługi telekonferencji), odwiedź stronę www.ototelefon.pl.

Jeśli jesteś zainteresowany zarówno usługą telekonferencji oraz usługą telefonii internetowej, skontaktuj się z nami. W pakiecie otoKonferencja możesz aktywować do 10 kont telefonicznych bez dodatkowych opłat.

Faks internetowy

Faks internetowy pozwoli Ci wysyłać oraz odbierać faksy e-mailem, bez konieczności kupowania urządzenia faksowego.

Jeśli chcesz aktywować tylko usługę faksu internetowego (bez usługi telekonferencji), odwiedź stronę www.otofaks.pl.

Jeśli jesteś zainteresowany zarówno usługą telekonferencji oraz usługą faksu internetowego, skontaktuj się z nami. W pakiecie otoKonferencja możesz aktywować 1 konto faksowe bez dodatkowych opłat.

Centralka telefoniczna bez inwestycji

Wirtualna centralka telefoniczna pozwoli Ci zbudować w firmie profesjonalny system telekomunikacyjny, bez konieczności kupowania centralki sprzętowej. Wystarczy zakup telefonów biurowych.

Jeśli jesteś zainteresowany centralką, odwiedź stronę www.otocentralka.pl. W pakiecie z centralką otrzymasz usługę telekonferencji oraz faks internetowy.

Call center bez inwestycji

Call center to usługa wirtualnej centralki + więcej usług IVR w pakiecie.

Jeśli jesteś zainteresowany usługą call center, odwiedź stronę www.otocallcenter.pl. W pakiecie z call center otrzymasz usługę telekonferencji oraz faks internetowy.

Tani roaming

Z usługi telefonii internetowej możesz korzystać wszędzie tam, gdzie jest dostęp do internetu, a więc także za granicą. Pobierz bezpłatną aplikację na komórkę lub zainstaluj na laptopie specjalny komunikator.

Wystarczy, że będziesz w zasięgu bezprzewodowego internetu, a nie poniesiesz żadnych kosztów odbierania połączeń. Osoby dzwoniące do Ciebie zapłacą jak za połączenie z polskim numerem stacjonarnym. Za połączenia wychodzące do tradycyjnych sieci stacjonanych i komórkowych zapłacisz niewiele, a rozmowy wewnątrz sieci otoTelefon zawsze będą bezpłatne.

Jeśli wyjeżdżasz za granicę na dłużej, zabierz ze sobą internetowy telefon biurowy albo bramkę VoIP, do której podłączysz zwykły telefon analogowy.

Aby założyć konto, odwiedź stronę www.ototelefon.pl

Nagrywanie rozmów

Jeśli chcesz, prowadzone przez Ciebie rozmowy mogą być automatycznie nagrywane i przechowywane na bezpiecznym serwerze, tak abyś w każdej chwili mógł je odtworzyć w dowolnym miejscu na świecie.

Usługę nagrywania rozmów można aktywować za dodatkową opłatą w pakietach otoCentralka i otoCallCenter.

Więcej informacji na temat usługi: www.nagrywanierozmow.pl


Telepartner Sp. z o.o.  |  Nasze strony:  Dane firmy   |  Faks internetowy  |  Telefonia internetowa  |  Centralka telefoniczna  |  Call center  |  Konferencja przez telefon