Jak to działa? Inne usługi Cennik Rejestracja Pomoc Kontakt Panel klienta
Strona główna -> Pomoc -> Zadzwoń na numer telekonferencji

Zadzwoń na numer telekonferencji

Czy utworzyłeś pokój konferencyjny?

Jeżeli jeszcze nie posiadasz konta w usłudze otoKonferencja, najpierw zarejestruj się.
Po rejestracji utwórz pokój konferencyjny zgodnie z instrukcją.

Własny numer stacjonarny

Aby przeprowadzić telekonferencję wystarczy, aby w umówionym terminie każdy uczestnik zadzwonił na numer wirtualnego pokoju konferencyjnego. Dostęp do pokoju jest weryfikowany ustalanym przez Ciebie czterocyfrowym kodem PIN (aby w konferencji uczestniczyły tylko uprawnione osoby).

Przetestuj bez rejestracji

Aby sprawdzić, jak działa usługa pokoju konferencyjnego, zadzwoń teraz ze swojego telefonu na numer 22 203 40 42 (kod PIN: 1234#) i poproś co najmniej 2 inne osoby, aby zrobiły to samo.

Tak właśnie działa usługa telekonferencji. Aby otrzymać własny numer pokoju, wystarczy wypełnić formularz rejestracyjny.

Koszt połączenia z pokojem konferencyjnym

Uczestnicy konferencji będą dzwonić na numer stacjonarny, więc poniosą koszt połączenia z polskim numerem stacjonarnym zgodnie z cennikiem swojego operatora.

Połączenia pomiędzy numerami w sieci otoTelefon są darmowe, a więc użytkownicy naszej usługi telefonii internetowej nie będą ponosić żadnych dodatkowych kosztów.


Telepartner Sp. z o.o.  |  Nasze strony:  Dane firmy   |  Faks internetowy  |  Telefonia internetowa  |  Centralka telefoniczna  |  Call center  |  Konferencja przez telefon